Kurulumun masrafsız, kolay ve hızlı olmasının yanı sıra birbirine uzak ofislerinizin tüm ses iletişim ihtiyacını tek çatı altında toplar; santral verilerinizi, çağrı raporlarınızı ve servislerinizi güvenilir bulut mimarisiyle korur. İhtiyaç duyduğunuz anda dahili hat sayısını kolayca artırmanızı sağlar.
Telefon Rehberi:

Müşterilerinize ait olan tüm bilgileri kısa bir süre içerisinde rehberlerde rahat bir şekilde görebilirsiniz. Farklı formatlara bağlı olarak mevcut rehberlerin tamamını sisteme indirerek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Rehber içeresinde yer alan isimlerin tamamen sınırsız bir şekilde çalışması ile sizler daha rahat bir çalışma ortamı sağlayacaksınız. Rehber içerisinde yer alan kişilerin arama işlemleri rahat bir şekilde yapmanız için ara yüze tıklayarak arama işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

Faks Alma / Gönderme İşlemleri:

Sistemin tam olarak faks sunucusuna sahip ya da ayrı bir şekilde faks cihazına ihtiyacı kalmadan işlemler yürütülebilir. Ayrıca buna bağlı olarak kullanıcı ara yüzleri üzerinden faks işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve faks alımını yapabilirsiniz. Mail sayesinde istediğiniz yerde rahat bir şekilde faks yollayabilirsiniz. Bunlara bağlı olarak kağıt tasarrufu da sağlamış olursunuz.

Bulut santral nedir?

Bilgisayar sistemlerinin ve Telekomünikasyon sistemleri gibi eksik sistemleri bulundurmuş olan veri merkezindeki sunucuları bulundurmakta ve şirketlerin santral sistemlerini karşılamakta olan sistemlerden biridir. Bulut santralin önemli olan tek ihtiyacı kapasitesine uygun olan internet bağlantısının olmasıdır. Günümüzde internet şirketler ve şahıslar için vazgeçilmez bir veri ağıdır. İnternet hatları normal bir telefon hattından kesintisiz ve sorunsuz olarak hizmet vermektedir. Önümüzdeki yıllarda internet pazarının büyük oranda bulut santral tarafından kontrol edileceği beklenmektedir.

Bulut çağrı merkezi şu avantajları sağlamaktadır;

Bulut çağrı merkezi en uygun çağrı merkezi olarak müşteriler istedikleri zaman IP santral telefonlarını kiralayabilmektedirler. Kurulumlar çok basit ve kolaydır. Telefon haricinde başka bir donanıma ihtiyaç duyulmaz. En son teknolojik özellikleri bünyesinde bulundurur. Bakım ve servis desteği ne pek fazla ihtiyaç duyulmaz. Türkiye'nin en iyi bilgisayar santral sistemlerinin bulunduğu Vodafone data merkezinde bulundururlar. Vodafone ses kalitesinin özelliklerine sahiptir. Kendiniz gelişmiş telefon rehberinizi yapabilirsiniz. Beklemekte olan çağrıları rahat bir şekilde görebilir ve istediğiniz ile görüşebilirsiniz. Aradığınız numaraların meşgul olduklarını rahat bir şekilde görebilirsiniz. Her kullanıcının ara yüzü bulunur. Bağlantı senaryoları olan tut bırak metodu yardımı ile kolay bir şekilde yapılır.

Kullanıcı Dostu Bir Ara yüz:

Her dahilinin tam bir ara yüzü kendine ait olmaktadır. Meşgul dahililer de buradan rahat bir şekilde görünebilir. Kuyruk içerisindeki çağrıların tamamını görebilir ve istediğiniz şekilde görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Ara yüz üzerinden bir tıklama sayesinde aramaları rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Buna bağlı bir şekilde gelişmiş bir telefon rehberine sahip olabilirsiniz.

Karşılama Mesajı (IVR)

Tüm harici olan hatlarınıza hızlı bir şekilde cevap verme işlemi gerçekleştirilir. Her harici olan hat için farklı bir şekilde karşılama mesajının gerçekleşmesi ön görülmektedir. Meşgul ya da cevap vermeyen bir aboneye hızlı bir şekilde mesaj bırakma işlemleri gerçekleşecektir. Bu mesajın hızlı bir şekilde e posta yardımı ile aboneye iletilmesi sağlanacaktır. Bunlara bağlı olarak farklı bir şekilde alt menüleri oluşturabilirsiniz.

Mobility Avantajları

Cep telefonunuz ile masa telefonunuzu eşleştirme yaparak telefonlarınızın aynı anda çalmasını sağlamış olursunuz. Sanal çağrı merkezi cep telefonunuz ile cevap vermiş olduğunuz çağrıyı istediğiniz numaraya aktarabilirsiniz. Mobility özelliği taşıdığı için cep telefonunuza ayrı bir yazılım yüklemenize gerek yoktur. Bütün görüşmelerinizi kayıt yapabilirsiniz. Kayıt yapmış olduğunuz dosyaları kriptolu hale getirdiğiniz durumda yetkili kişiler haricinde kimse dinleme yapamaz. Ses kaydı yapmadan önce anons veya bip tonu ile uyarı yaptırabilmektesiniz. Konuşmalarınızı istediğiniz zaman 2 kişiye şifre vererek dinleme yapabilirsiniz. Mobility özelliği sayesinde cep telefonunuza bir yazılım yüklemeden işleminizi gerçekleştirirsiniz. Mail atarak istediğiniz yere faks çekebilmektesiniz. Kullanıcılar kullanıcı ara yüzünden fakslarınızı alabilir veya faks çekebilirsiniz. Faks sunucu özellikleri bulunduğu için faks cihazına gerek duyulmaz. Kağıttan tasarruf sağlamış olursunuz. Bulut çağrı merkezi en ucuz santral sistemlerinden daha iyidir. Diğer haklarınıza aynı anda cevap verebilirsiniz. Alt menüler yapabilirsiniz. Aradığınız numaraların meşgul veya cevap vermeyen numaralar olduğumda mesaj bırakabilirsiniz. 20 kişiye kadar konferans salonları oluşturabilirsiniz. Sizin pin numaranızı bilen diğer kişiler konferansa katılabilirler. Konferans bilgileri otomatik olarak mail adresin yöntemiyle abonelere iletilmektedir.

Merkezi Yönetim

Müşterilerinizin tüm bilgilerini rehberinizde kayıt edebilirsiniz. Rehberde isim sayısı oldukça fazla ve limitsizdir. Rehberde bulunan kişileri ara yüzden arayabilme imkanına sahipsiniz. Farklı yerlerdeki şubeleri tek bir santral ile birleştirme imkanı sağlayabilirsiniz. Şubeler ile ücretsiz olarak konuşabilirsiniz.

Rapor Çıkarma İşlemleri

Yapmış olduğunuz görüşmeleri ara yüzden sorgulayabilme imkanınız olur. Yapılmış olan çağrıları Excel formatında bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Yapılmış olan tüm aramaları grafiksel ve istatiksel olarak inceleyebilirsiniz. Aranan, arayan hangi tarih ve saat bilgilerini rahat bir şekilde görebilirsiniz.

*SES KAYDI

Tüm görüşmeleriniz kayıt altına alabilirsiniz.

*FAKS

Faks cihazınıza ihtiyaç kalmaz.

*TELEFON REHBERİ

Müşterilerinizin bilgilerini rehbere kaydedebilirsiniz.

*SESLİ MESAJ (IVR)

Tüm harici hatlarınıza farklı karşılama mesajı girilebilir.

*RAPORLAMA

Arayan,Aranan,Saat,Tarih tüm bilgileri takip edebilirsiniz.

BULUT SANTRAL

Size uygun bir seçenek mutlaka vardır.

 • SMALL
 • Aylık /39 TL
 • 10 Dahili
 • Ses Kaydı
 • Sms
 • Faks
 • Api Desteği
 • SATIN AL
 • MEDIUM
 • Aylık /49 TL
 • 20 Dahili
 • Her Yöne 100 Dakika
 • VoiceMail Sesli Mesaj
 • 7/24 Raporlama
 • Ses Kaydı
 • Api Desteği
 • SATIN AL
 • LARGE
 • Aylık /69 TL
 • 30 Dahili
 • 20 Telefon Numarası
 • Ses Kaydı
 • Faks
 • Api Desteği
 • SATIN AL
YUKARI