Hotspot Modülü

Kablosuz ağ teknolojisi kullanılarak sunulan internet paylaşım hizmetidir. Kafeler, restoranlar, oteller ve kamusal alanlarda kurumların misafirlerine sundukları internet hizmeti hotspot olarak adlandirilir. internet erişimi talep eden kullanıcının, T.C kimlik numarası doğrulaması yaparak veya cep telefonuna gelecek doğrulama kodu ile sistemde oturum açması sağlanır, internet üzerinden suç teşkil edecek eylemlerin yapılmasının önüne geçilebilmektedir.Kimin tarafından kullanıldığı ve eylemlerin kayıt altında kalması sağlanmaktadır. detaylı kurulum ve tanıtım sağlamak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

5651 Kanuni Loglama

Firma yetkilileri çalışanlarının internet erişim kayıtlarını tutmak veya içerik engelleme yazılımları kullanmak gibi sorumluluklarını yerine getirmekle yükümlüdür. 5651 Loglama hizmeti, alınması gereken tüm logların merkezi bir noktaya toplanmasını ve kanunda belirtilen bilgilerin doğruluğunu,zaman bilgisi ile saklanmasını sağlar 5651 kanunu kapsamında log tutma yükümlülüğü olan tüm ticari firmalar için zorunludur 5651 No'lu yasa kapsamında ihtiyaç duyulan tüm kayıtları kanunun belirttiği doğrultuda güvenli bir şekilde saklar.

Bulut Güvenlik

SONICspot, tüm Dell SonicWALL ürünleri üzerinde çalışmak üzere tasarlanmış bir bulut hotspot - kullanıcı doğrulama çözümüdür. Uygulama bulut üzerinde çalışmaktadır ve otel entegrasyonu vs. istenmediği sürece herhangi bir yazılım kurulmasına gerek yoktur.

Web - İçerik Filtreleme

Web filtreleme özelliği sayesinde web kaynaklarından korunmanızı sağlar.

Yönetim Ve Raporlama

Gerçek zamanlı raporlama sayesinde ağ güvenliği ve performansına daha çok hakim olursunuz.

IPS Tehtit Engelleme

IPS saldırı engelleme sistemleri ağda gerçek zamanlı trafik incelemesi yaparak saldırıların önlenmesini sağlayan ağ güvenlik sistemidir

Uzaktan Güvenli Erişim

SSL VPN Cihazların yapabildiği gibi daha uygun fiyatlara ve pc ve tabletiniz ile erişim sağlanabilmektedir

Güvenlik Servisleri

Mobil uygulama sızma testleri

Ağ cihaz güvenliği

Ziyaret analizleri

Firewall UTM

ihtiyacınız ve bühçenize uygun çözüm için bizimle iletişime geçin