İnternetin icat edilmesi ile beraber web teknolojileri de gün geçtikçe farklılaşmakta ve hayatımızın hemen hemen her noktasına girmeye başlamaktadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan internet, firmalardan tutun kamu kurumlarına kadar birçok kuruluşun önem verdiği konular arasında ilk sırada yer almaktadır. İnternet çağının doruk noktasında olduğumuz şu günlerde firmamız da size web teknolojileri alanında kaliteli hizmet sunmaktadır.

Web teknolojileri dendiği zaman akla birçok şey gelmektedir. Breksoft olarak bizler size telekomünikasyon alanında kaliteli hizmet sunmakta ve aynı zamanda internet hizmetlerimiz ile de adımızdan sık sık söz ettirmekteyiz. Özellikle firewall, ip santral, güvenlik kamerası ve çağrı hizmetleri konusunda kendimizi geliştirmekte ve istediğiniz her türlü konuya da çözüm önerileri sunmaktayız. Web teknolojileri konusunda verdiğimiz hizmetlerden kısaca şu şekilde bahsedebiliriz:

Firewall: Firewall bir güvenlik hizmeti olarak ön plana çıkmaktadır. Firmanızın internet hizmetlerini yürüttüğünüz sunucularınızın güvende olmasını istemek sizin hakkınız. İşte bizler de firma olarak sizlere bu konuda hizmet vermekte ve sunucularınızı dış tehditlerden koruyarak yaşanma ihtimali olan veri kayıplarını da engellemekteyiz. İhtiyacınıza uygun birçok firewall paketini talep etmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır:

Ip Santral: Geleneksel santrallerin yerini alan ve internet çağında sıklıkla kullanılan IP santraller, teknoloji geliştikçe ön plana çıkmaktadır. Bizler de firma olarak sizlere bu hizmeti kaliteli bir biçimde sunmaktayız. Dünyanın neresinde olursanız olun bu santral sistemi sayesinde hattınıza bağlanarak dilediğiniz yerden ofisteymişsiniz gibi görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz.

Kamera ve Güvenlik Hizmetleri: Web teknolojileri alanına dahil ettiğimiz kamera ve güvenlik hizmetlerimiz sayesinde iş yerlerinizi 7 gün 24 saat sadece cep telefonunuzun başından izlemeniz mümkün. Çağrı Merkezi: Müşterilerinizle kaliteli bir iletişim kurmak ve onların taleplerini almak amacıyla sizlere uygun fiyatlarla kaliteli çağrı merkezi hizmeti de sunuyoruz.

Kaliteli İnternet Hizmetleri

Breksoft olarak web teknolojileri alanında her daim kendimizi geliştirerek teknolojik yeniliklere de ayak uyduruyoruz. Bu sayede kurumunuzun ihtiyacı olan her türlü hizmeti sizlere sağlıyor ve işinizi de kolaylaştırıyoruz.

*KİRALIK HAT

Noktadan noktaya özel devre

*ÖZEL İNTERNET

Yedekli özel internet

*METRO ETHERNET

Noktaya özel fiber optik devre

*Radio Link

LTE WİMAX, 4G/3G Yüksek kapasite

*IP/MPLS

Noktadan noktaya özel kiralık devre

Bizi Arayın

İşletmenize Uygun Çözüm İçin çağrı merkezimiz ile iletişime geçin

YUKARI